Szafy przesuwne RzeszówTrudno wyobrazić sobie brak obecności w naszych zaciszach domowych szafy. Jest ona wyjątkowo ważnym meblem, w którym przechowujemy nie tylko codzienną garderobę, ale również przeznaczoną na specjalne okazje. To w niej trzymamy również buty, kurtki i płaszcze, których rodzaj akurat na aktualną porę roku jest nieodpowiedni, a także wszelkie inne dodatki od krawatów poczynając i na paskach, czy czapkach kończąc. Niezależnie w jakim pomieszczeniu ma swoje miejsce, każda szafa, czy to pod zabudowę, czy też przesuwna, obok wysokiej funkcjonalności musi być także wizualnym odzwierciedleniem aranżacyjnej koncepcji danego wnętrza.

Szafy pod zabudowę i przesuwne w INTC Rzeszów

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w projektowaniu i montażu różnego rodzaju mebli na wymiar. Wśród nich są systemy zabudowy wyposażone w drzwi sprzesuwne lub klasyczne. Cieszą się one rosnącą popularnością ze względu na możliwość zagospodarowania całej wysokości ściany.Nasze szafy przesuwne przygotowujemy w Rzeszowie z wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Stosujemy także aluminiowe okucia i szyny, które charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na zużycie.

Meble tego typu zamawiane są najczęściej do:

  • sypialni,
  • pokoju dziecięcego oraz młodzieżowego,
  • przedpokoju,
  • garderoby,
  • garażu,
  • biura.

Zastanawiasz się nad tym, czy każda z zamówionych szaf przesuwnych INTC Rzeszów spełni Twoje oczekiwania? Przeczytaj zamieszczony poniżej krótki przewodnik i zadzwoń do naszego eksperta. W trakcie rozmowy możesz ustalić dogodny dla Ciebie termin pomiaru.

Szafy przesuwneNaszym pierwszym krokiem w realizacji danego projektu jest wykonanie obmiaru wnętrza, a następnie wizualizacji umożliwiającej perfekcyjne dopasowanie szafy przesuwnej bądź pod zabudowę do wydzielonej pod tym kątem przestrzeni. To właśnie dostępność wolnego miejsca determinuje jej wielkość oraz rodzaj zamknięcia. Całość z kolei wpływa na zakres funkcjonalnego wyposażenia wewnętrznej przestrzeni szafy. To oznacza, że zleceniodawca w ramach wspólnej koncepcyjnej realizacji projektu, przy naszej kreatywnej pomocy, decyduje o:

  • wyborze usytuowania danej części funkcyjnej, w tym drążków na ubrania,
  • ilości i wielkości półek,
  • ilości szuflad, również przeznaczonych na buty,
  • wyborze materiałów na szafę oraz niezbędnych akcesoriów meblowych.

W naszej rzeszowskiej stolarni wykonujemy zatem szafy przesuwne i pod zabudowę zgodnie z oczekiwaniami zamawiających, a więc starannie zaplanowane, przestronne i funkcjonalne.